| Desktop | |
| Product Type | Desktop |
| Brand | ASUS |
| Model | ASUS Expert Center Desktop PC D300TA |
| Color | Black |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Gen | 10Generation |
| Processor Model | i5-10400 |
| Processor Speed | 2.9GHz |
| Cache Memory | 12MB |
| RAM | 8GB |
| Graphics Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Storage Technology | HDD |
| Storage Size | 1TB |
| Monitor Display | |
| Display Size | 19Inch |
| Resolution | 1366x768 FHD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Panel Type | TN |
| Other | |
| Operating System | Dos |
| DVD Reader | YES |
| Warranty | 24Month |
Frequently Bought Together
Products from this Seller
View All
Subscribe our newsletter for coupon, offer and exciting promotional discount..
Share with Friends
Trading is more effective when you share products with friends!Share you link
Share to