| Desktop | |
| Product Type | Desktop |
| Brand | DELL |
| Model | DELL Vostro 3888 |
| Color | Black |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Gen | 10Generation |
| Processor Model | i7-10700 |
| Processor Speed | Up to 4.80GHz |
| Cache Memory | 16MB |
| RAM | 4GB |
| Graphics Card | Intel HD Graphics |
| Storage Technology | HDD |
| Storage Size | 1TB |
| Monitor Display | |
| Display Size | 18.5Inch |
| Resolution | 1366x768 |
| Refresh Rate | 76Hz |
| Panel Type | TN |
| Other | |
| Operating System | Dos |
| DVD Reader | NA |
| Warranty | 24Month |
Frequently Bought Together
Products from this Seller
View All
Subscribe our newsletter for coupon, offer and exciting promotional discount..
Share with Friends
Trading is more effective when you share products with friends!Share you link
Share to