| General Specification | |
| Product Type | Desktop |
| Brand | HP |
| Model | EliteDesk PC 800 G9 (5L3C3ES) |
| Color | Black |
| Processor Specification | |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Generation | 12th Generation |
| Processor Model | i7-12700 |
| Processor Speed | 1.6GHz |
| Cache Memory | 25MB |
| Memory | |
| RAM | 8GB |
| Graphics Card specification | |
| Model | Intel Integrated UHD Graphics |
| Storage | |
| Storage Technology | SSD |
| Storage Size | 512GB |
| Others | |
| Operating System | Dos |
| DVD Reader | N/A |
| Accessories | N/A |
| Warranty | 36Months |
Frequently Bought Together
Products from this Seller
View All
Subscribe our newsletter for coupon, offer and exciting promotional discount..
Share with Friends
Trading is more effective when you share products with friends!Share you link
Share to