| General Specification | |
| Product Type | Desktop |
| Brand | Lenovo |
| Model | Think Center Neo 50t ( 11SE00A7AX ) |
| Color | Black |
| Processor Specification | |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Generation | 12th Generation |
| Processor Model | i3 - 12100 |
| Processor Speed | Up to 4.30GHz |
| Cache Memory | 12MB |
| Memory | |
| RAM | 4GB |
| Graphics Card specification | |
| Model | Intel UHD 730 Graphics |
| Storage | |
| Storage Technology | SSD |
| Storage Size | 256GB |
| Others | |
| Operating System | Dos |
| DVD Reader | Yes |
| Accessories | N/A |
| Warranty | 24Months |
Frequently Bought Together
Products from this Seller
View All
Subscribe our newsletter for coupon, offer and exciting promotional discount..
Share with Friends
Trading is more effective when you share products with friends!Share you link
Share to